imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Bezbramkowy remis rybnickich piłkarzy

03.11.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – II liga

W meczu 15. kolejki drugiej ligi, KS ROW 1964 Rybnik zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Stargard Szczeciński 0 do 0.

Rozgrywany w sobotnie południe mecz w Stargardzie Szczecińskim nie był ciekawym widowiskiem. Początkowe fragmenty spotkania należały do gości, którzy w pierwszych 10 minutach egzekwowali trzy rzuty rożne z rzędu. Nie przyniosło to jednak wymiernych efektów, podobnie jak strzał Pawła Mandrysza, który w 17. minucie trafił wprost w bramkarza gospodarzy, Marka Unfala. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić Błękitni. Najpierw mający dobrą okazję do zdobycia gola Radosław Wiśniewski fatalnie skiksował, a chwilę później po dośrodkowaniu Macieja Więcka piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Patryka Procka. W drugiej połowie lepiej prezentowali się miejscowi. Po jednej z akcji piłka wpadła nawet do rybnickiej bramki, ale Jakub Okuszko pomógł sobie ręką. Gol nie został uznany, a napastnik Błękitnych otrzymał żółtą kartkę. Gospodarze szalę zwycięstwa na swoją stronę mogli przechylić w doliczonym czasie gry. Po uderzeniu z rzutu wolnego Macieja Kazimierowicza futbolówka trafiła w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się jednak bezbramkowym remisem i drużyny podzieliły się punktami. W najbliższy piątek, 6 listopada, podopieczni trenera Dietmara Brehmera zmierzą się przed własną publicznością z Wisłą Puławy. Początek spotkania o godzinie 17:00.