imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Lyski pokonały beniaminka z Jankowic

25.08.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – A klasa

W sobotnie popołudnie na boisku w Jankowicach do walki stanął beniaminek tegorocznych rozgrywek B klasy, miejscowy LKS Jankowice oraz LKS Lyski.

Po pierwszej połowie meczu na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Druga odsłona meczu to już zdecydowana przewaga drużyny gości. W 70. minucie spotkania nieporozumienie pomiędzy obrońcą a bramkarzem drużyny gospodarzy wykorzystał Bronisław Kłosek, dając swojej drużynie prowadzenie. Pięć minut później – po rzucie rożnym – Tomasz Langer podwyższył prowadzenie drużyny z Lysek na 2:0. Wynik meczu ustalił Kłosek, strzelając w 86. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu.