Czernica cały czas walczy o awans

02.06.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – A klasa

Siódme zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze Zameczku Czernica, prowadzeni przez trenera Wiesława Bugdoła. Tym razem Zameczek pokonał na wyjeździe LKS Raszczyce 5:2 i goni drugie w tabeli Krzanowice, które zwyciężyły w Kornowacu 6:2. – Gramy swoje, nie patrzymy na to co dzieje się w tabeli. Uważam, że dzisiaj ten mecz wygraliśmy za łatwo. Przeciwnik postraszył nas tylko przez 10 minut w drugiej połowie. Spodziewałem się dużo większej walki. My, tzn. ja i zawodnicy chcemy grać jak najwyżej, czyli interesuje nas awans. Wierzymy, że uda osiągnąć się ten cel, chociaż nie wszystko zależy od nas – powiedział po meczu trener Zameczku Czernica, który już w najbliższy weekend zmierzy się z LKS Cyprzanów.

(pm)

LKS Raszczyce - LKS Czernica 2:5

Bramki: Roman Kowalczyk (53.), Paweł Czogalla (56.) – Remigiusz Danel (19.), Krzysztof Michna (37.), Adrian Dera (40.), Michał Bąk (47.), Sebastian Łuczak (73.)

Raszczyce: Daszek, Pawłowski, Szczyrba, Bober, Długosz, Wranik (80. Płaszczyński), Złoczowski, Drożdż, Sobeczko I, Czogalla, Kowalczyk.

Czernica: Danel, Łuczak, Dziadek, Bąk (85. Janik), Goraus, Dera (70. Porwoł), R. Michna, K. Michna (90. Warło), Basik, Nowak (90. Choroba), Kuczmaszewski.

• Numer: 22 (447)
  • Data wydania: 02.06.15