Niedziela, 2 czerwca 2024

imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

RSS

Nieobiektywnie: Mały jubileusz

07.04.2015 00:00 red

Komentarz Szymona Kamczyka, Dziennikarza Tygodnika Rybnickiego

1 kwietnia minęło pięć lat, odkąd z ogromną przyjemnością – co tydzień mogę realizować materiały dla Tygodnika Rybnickiego. Ten mały jubileusz skłonił mnie do refleksji. Wiele rzeczy w Rybniku i powiecie rybnickim uległo zmianie w ciągu tych pięciu lat. Wiele się wydarzyło. O tych radościach i tragediach starałem się pisać w najbardziej rzetelny sposób i obiecuję, że tak będzie nadal. Przy okazji podsumowania tych pięciu lat, chcę serdecznie podziękować wszystkim moim rozmówcom, informatorom i osobom, z którymi było mi dane współpracować. Dla wielu mieszkańców naszego regionu szybki i skuteczny przepływ informacji jest priorytetem, dlatego nasza gazeta co tydzień może przygotowywać dla Ciebie drogi Czytelniku porcję najświeższych informacji. Nie byłoby to możliwe bez sztabu zaangażowanych osób, nie pomijając redaktora naczelnego Marka Pietrasa i pozostałych dziennikarzy, którzy swoją pracą sprawili, że ostatnie 5 lat pracy w Tygodniku Rybnickim stało się dla mnie czasem ogromnej satysfakcji, pasji i dumy.

  • Numer: 14 (439)
  • Data wydania: 07.04.15
Czytaj e-gazetę