Siatkarki Jedynki przegrały z Tychami

24.02.2015 00:00 red

Siatkówka – III liga kobiet

Zawodniczki UKS Jedynka Erbud Rybnik nie sprostały liderowi trzecioligowej tabeli, zespołowi TKS Tychy. Podopieczne trener Michaliny Cicheckiej przegrały we własnej hali 1 do 3.

Wyraźna przewaga przyjezdnych zarysowała się już na samym początku spotkania. Zawodniczki z Tychów bez większych problemów wygrały pierwszego seta 25 do 13. W drugiej partii miejscowe postawiły rywalkom nieco większy opór, ale mimo to ponownie musiały uznać wyższość przeciwniczek. W trzecim secie wszystko odwróciło się na korzyść rybniczanek, które rozbiły TKS aż 25 do 7! Niestety, ten wynik nie przełożył się na kolejną partię. W czwartym secie górą znów były tyszanki, które wygrały 25:19 i cały mecz 3 do 1. Po trzynastu rozegranych spotkaniach siatkarki UKS Jedynka Erbud Rybnik mają na swoim koncie 16 punktów i plasują się na szóstym miejscu w trzecioligowej tabeli. W ostatnim spotkaniu, kończącym zmagania rundy zasadniczej, rybniczanki zagrają na wyjeździe z zespołem KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów.