środa, 29 maja 2024

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Nieobiektywnie: Radio 90 gra już 20 lat

14.10.2014 00:00 red

Komentarz Marka Pietrasa – Redaktora naczelnego Tygodnika Rybnickiego.

W piątkowy wieczór odbyła się gala z okazji 20-lecia istnienia Radia 90. Był czas na wspomnienia, podziękowania, prezentację dziennikarzy pracujących w „dziewięćdziesiątce” czy też historycznych newsów, tych wzruszających, ważnych ale i śmiesznych, związanych z różnymi wpadkami. Nie zabrakło oczywiście życzeń, do których i my chcemy się dołączyć.

Starając się być oryginalnym, zacząłem zastanawiać się, czego można życzyć radiowcom? Idąc na łatwiznę, zacząłem szukać podpowiedzi w internecie. Propozycji było wiele. Sprawnego mikrofonu, fal bez zakłóceń, dobrych newsów, ciekawych gości, życzliwości odbiorców, ale również spokoju w tych trudnych czasach. Nie wiem co jest najważniejsze dla pracowników Radia 90. Mam nadzieję, że wybiorą sobie to, co w ich mniemaniu sprawi, że praca w radiu będzie satysfakcjonująca dla nich samych. Bo jeżeli tak się stanie, to i my - słuchacze, jeżdżąc samochodem, gotując w kuchni czy odpoczywając w fotelu, będziemy mieli frajdę ze słuchania Radia 90.  W imieniu całego wydawnictwa Nowiny, życzymy wszystkim osobom, które są związane z „dziewięćdziesiątką” przynajmniej kolejnych, udanych 20 lat.

A jak się pracuje w Radiu 90? O tym opowiada nam Robert Krzyżaniak w wywiadzie, który znajdziecie na stronie 14.

  • Numer: 41 (414)
  • Data wydania: 14.10.14
Czytaj e-gazetę