imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Energetyk ROW: przerwa do 14 stycznia

10.12.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – I liga.

W miniony piątek piłkarze Energetyka ROW Rybnik odbyli ostatni wspólny trening, po którym udali się na zimową przerwę. Będzie ona trwała do połowy stycznia.

W ostatnim tygodniu treningów przed zimową przerwą piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrali sparing z piątoligowym LKS Bełk. Podopieczni Marka Wleciałowskiego wygrali 4:0, a bramki zdobywali Marek Gładkowski, Paweł Staniczek, Damian Gorzawski oraz jeden z testowanych zawodników. Ostatni raz kadra naszego pierwszoligowca spotkała się w zeszły piątek. Teraz czas na odpoczynek, choć jak zapowiada sztab szkoleniowy, zawodnicy będą trenować indywidualnie. Do zajęć grupowych wrócą 14 stycznia. Tradycyjnie ROW wyjedzie także na obóz do pobliskiego Kamienia, gdzie będzie przebywać do 3 do 14 lutego. W okresie przygotowań rybniczanie rozegrają dziesięć meczów kontrolnych.