Siatkarki Jedynki poległy w Łaziskach

15.10.2013 00:00 red

SIATKÓWKA – III liga.

Zawodniczki UKS Jedynki Erbud Rybnik w swoim czwartym meczu na trzecioligowych parkietach przegrały z MOSiR Polonią Łaziska Górne 1:3.

Rybniczanki nie będą miło wspominały wyjazdu do Łazisk. Podbudowane dwoma z rzędu zwycięstwami bez straty seta, zawodniczki Jedynki liczyły, że dobrą passę podtrzymają w starciu z Polonią. Niestety, łaziszczanki okazały się lepsze, zwyciężając 3:1. Pierwszego seta miejscowe wygrały do 21., ale w kolejnej odsłonie meczu to siatkarki z Rybnika zaprezentowały się lepiej, co dało im zwycięstwo do 18. Trzecia partia ponownie padła łupem Polonii. Rybniczanki zdobyły w niej zaledwie 16 oczek. Czwarty set był najbardziej wyrównany. W decydujących momentach więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z Łazisk i dzięki wygranej 26:24 mogły się cieszyć ze zwycięstwa w całym spotkaniu. Aktualnie, po czterech rozegranych meczach siatkarki Jedynki Erbud Rybnik mają na swoim koncie 6 punktów i plasują się na 4. miejscu w tabeli trzeciej ligi. Dodajmy, że w kolejnym meczu nasze siatkarki we własnej hali zmierzą się z Silesią Volley Chorzów. Ten mecz odbędzie się w najbliższą sobotę.