imieniny: Piotra, Pawła, Benity

KS Rybówka zdobywcą Pucharu Ligi ROW 2013

20.08.2013 00:00 red

SPORT AMATORSKI – Piłka nożna.

Drużyna z okolic Orzesza zdobyła Puchar Ligi ROW 2013. W finale KS Rybówka spotkała się w z Czarnymi Fidosami. Początek meczu, to przewaga Czarnych, którzy strzelili bramkę, a następnie zmarnowali kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Stare przysłowie piłkarskie mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. Zamiast prowadzić kilkoma bramkami, to Czarnym przydarzył się błąd w defensywie i  Rybówka doprowadziła do remisu. Druga połowa, to znów przewaga Czarnych Fidosów i ponownie kilka niewykorzystanych sytuacji. Kontratak Rybówki przyniósł im bramkę, a po kilku minutach kolejną i było po meczu. Wynik końcowy, to 3:1 dla KS Rybówka, która wywalczyła pierwsze trofeum w swojej historii.