Wtorek, 11 czerwca 2024

imieniny: Barnaby, Radomiła, Feliksa

Sukces brydżystów

19.03.2013 00:00 OQL

Ze srebrnym medalem wrócili reprezentanci rybnickiego UTW z II Mistrzostw Śląska Uniwersytetów Trzeciego Wieku w brydżu sportowym, które odbyły się w Chorzowie

Do bardzo udanych może zaliczyć minioną sobotę, 16 marca brydżowa reprezentacja rybnickiego UTW. W zakończonych zawodach, para Zuzanna Kowalik i Mieczysław Ochwat stanęła na drugim stopniu podium. Oprócz srebrnych medalistów rybnicki uniwersytet reprezentowały jeszcze trzy pary brydżystów. Jadwiga Jemielita i Kazimierz Panek ukończyli turniej na 8. miejscu, Marek Wesołowski i Zbigniew Domagała na 10. miejscu, a Teresa Roskosz i Marek Jabłoński zajęli 14. miejsce. W turnieju startowało 19 par reprezentujące Uniwersytety Trzeciego Wieku z całego województwa śląskiego.