Poniedziałek, 1 lipca 2024

imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

SKOK Kopernik najlepszy

15.03.2011 00:00 red
Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek tytuł mistrza zapewnił sobie SKOK Kopernik.
Stało się to dzięki zwycięstwu nad Rymerem Rybnik 6:4. Zawodnicy pomarańczowego SKOK-u od początku przejęli inicjatywę w meczu lecz nie potrafili udokumentować tego bramką. Dopiero w 11. minucie do siatki Rymera trafił Marcin Witkowski. Po tym trafieniu Kopernik nabrał wiatru w żagle i przed przerwą zdołał zdobyć jeszcze dwie bramki. Druga połowa to ambitne odrabianie strat przez Rymera, który dwukrotnie zbliżał się na odległość kontaktowego gola. Gdy wydawało się, że jest w stanie powalczyć o remis, sprytnym strzałem do pustej bramki z połowy boiska popisał się Grzegorz Jasiczek pieczętując mistrzostwo ligi.