Poniedziałek, 1 lipca 2024

imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

Festiwal strzelecki Maratu

15.02.2011 00:00 red
W pierwszym spotkaniu 9. kolejki HLB Regio drużyna Makro Cash & Carry pokonała OBI Rybnik 4:2.
Drużyna OBI, która jest już pozbawiona szans awansu do grupy finałowej postawiła wysoko poprzeczkę wiceliderowi rozgrywek. Losy pojedynku zostały rozstrzygnięte dopiero w drugiej części meczu. Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach zanotowała drużyna BP & TNT, która tym razem pokonała Real Rybnik 8:5. Szymon Węgrzyk zdobył dla mistrzów IV edycji HLB cztery bramki. Emocjonujące widowisko stworzyli zawodnicy Praktiker Rybnik oraz Klima Pol & Pupek. Wyżej notowana drużyna Klima Pol rozpoczęła mecz według założonego planu i szybko objęła prowadzenie. Gdy wydawało się, iż kolejne bramki są tylko kwestią czasu, zawodnicy Praktikera odrobili straty i do przerwy był remis 2:2. Po przerwie Sylwester Pupek zdobył ramkę, szybko ze strony Praktikera odpowiedział Paweł Buszka. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 4:4. Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy MARATU, którzy pokonali LukOil 21:4. Największą zdobyczą bramkową może pochwalić się Przemysław Pluta, który do swojego bogatego dorobku bramkowego dołożył kolejne 7 bramek. W ostatnim spotkaniu OBI Jastrzębie Zdrój pokonało SKOK Ziemi Rybnickiej 14:4.

Kolejka 9.
LUBAR & DomBud – Tenneco Automotive 5:0 – walkower

OBI Rybnik – Makro Cash & Carry 2:4 (0:1)
Bramki: Grzegorz Trzaskalik, Robert Wowra (OBI Rybnik) oraz Jakub Czarnecki 2, Łukasz Czubała, Tomasz Gaj (Makro).

Real Rybnik – BP & TNT 5:8 (1:4)
Bramki: Adam Cnota 2, Damian Ciszewski 2, Grzegorz Wysopal (Real) oraz Szymon Węgrzyk 4, Marcin Stawicki 2, Rafał Szpyrka, Mariusz Waśko (BP & TNT).

Praktiker – Klima Pol & Pupek 4:4 (2:2)
Bramki: Paweł Buszka 2, Mateusz Dziurowicz, Mariusz Chowaniec (Praktiker) oraz Sylwester Pupek 2, Patryk Nitner, Sebastian Komraus (Klima Pol & Pupek).

MARAT – LukOil 21:3 (8:1)
Bramki: Przemysław Pluta 7, Marcin Kuczera 6, Paweł Szczepaniak 5, Marcin Maroszek 3 (MARAT) oraz Dawid Gościniak 2, Tomasz Turek (LukOil).

OBI Jastrzębie Zdrój – SKOK 14:4 (6:2)
Bramki: Marcin Maguda 5, Łukasz Tokarczyk 3, Paweł Niedźwiecki 2, Rafał Sowiński 2, Marek Krótki 2 (OBI Jastrzębie Zdrój) oraz Wojciech Szczyra, Łukasz Bysiec, Mateusz Bobek, Przemysław Bobek (SKOK).