Sobota, 6 lipca 2024

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

„Wielki huk – Ja i mój Wnuk”

01.02.2011 00:00 red
Na imprezie zorganizowanej w świetlicy środowiskowej w Czerwionce bawiły się babcie, dziadkowie i wnuki.
Pod takim hasłem 26 stycznia dzieci przy pomocy wychowawców ze świetlicy środowiskowej w Czerwionce zorganizowały wielką imprezę integracyjną dla swoich dziadków. Okazją do wspólnej zabawy były oczywiście Dni Babci i Dziadka. Wspólnymi siłami wnukowie i dziadkowie popisywali się wiedzą o Śląsku a niesamowitych wrażeń dostarczyło wspólne karaoke. Seniorzy mogli zobaczyć imponującą galerię „Kolorowa Starość”, którą stworzyły dzieci rysując portrety babć i dziadków. Podziwiali też pomysłowość swoich wnuków oglądając przygotowany przez nie pokaz mody ekologicznej „Eko –babcia”. Salwy śmiechu i łzy wzruszenia wywołały wierszyki napisane przez dzieci dla dziadków – Jest taka jedna pani co u mnie fory ma, bo zawsze jest na luzie – to właśnie babcia ma. Jest taki jeden facio – przystojny jak James Bond. To dziadek mój kochany, nie znacie go? To bład! – to tylko mała próbka poetyckich talentów podopiecznych świetlicy. Zabawę zakończył wspólny poczęstunek, zaś artystycznie dzień uatrakcyjnił występ zespołu Karolinki. Babcie i Dziadkowie dopisali wyjątkowo licznie, bo... dzieciaki zapraszały na spotkanie nawet osoby napotkane na ulicy.
 
(ms)
  • Numer: 5 (221)
  • Data wydania: 01.02.11