Sobota, 6 lipca 2024

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Superbabcie na kolacji

25.01.2011 00:00 red
Marta Wojaczek – laureatka konkursu „Superbabcia” wraz z rodziną uczestniczyła w wykwintnej kolacji.
Dzięki prawie 5-letniej Marcie Wojaczek, wychowanki Przedszkola nr 6 w Rybniku, cała rodzina została zaproszona na wykwintną kolację zaserwowaną przez restaurację Pasja.
 
– Informacja, że Marta uzyskała najwięcej głosów w konkursie była dla nas wielkim zaskoczeniem. Oczywiście radosnym – mówi Urszula Wojaczek, babcia dziewczynki. Jak się okazuje, bez pomocy znajomych nie mogło się udać. – Korzystając z szerokich kontaktów zawodowych, zmobilizowałem wszystkich, aby głosowali na Martę. Udało się i bardzo nas to cieszy – tłumaczy Michał Wojaczek, tata Marty. A co na to najmłodsza kobieta w rodzinie Wojaczków? – Przyszła do nas taka pani do przedszkola i najpierw zrobiła zdjęcia wszystkim dzieciom, a potem zapytała, kto chce odpowiadać. Ja się zgłosiłam pierwsza. Potem miałam zdjęcie sama. Mieli też moi koledzy. Najbardziej lubię koleżankę Zuzię i kolegę Stasia. Czasem z nim rozmawiam, a czasem razem rozrabiamy – mówi zadowolona Marta. Na uroczystej kolacji zjawiły się prababcie Marty: Elżbieta i Aniela wraz z dziadkiem Adolfem, babcie Urszula i Basia wraz z dziadkami Joachimem i Krzysztofem. Nie mogło zabraknąć także starszego o rok braciszka Mikołaja oraz rodziców Moniki i Michała Wojaczków.
 
(ska)
  • Numer: 4 (220)
  • Data wydania: 25.01.11