Sobota, 6 lipca 2024

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Dominika na bilbordzie

18.01.2011 00:00 red
Dominika Wodecka pokazała swoje zdjęcia na bilbordach w Rybniku i Wodzisławiu.
W poniedziałek pojawiły się dwa bilbordy z wizerunkiem Dominiki Wodeckiej z Gorzyczek (powiat wodzisławski).
 
Pierwszy przy rondzie na ul. Gliwickiej w Rybniku drugi na ul. Rybnickiej w Wodzisławiu (obok dworca PKP). Na kierowców i przechodniów spogląda pani Dominika, były rzecznik prasowy MKS Odra Wodzisław i dziennikarz miejskiej gazety. Podany jest także jej numer telefonu. – Od ponad 3 miesięcy szukam pracy i postanowiłam zaryzykować – mówi Dominika Wodecka. Pomysł podsunął mąż Marek. – Słyszałem o takiej inicjatywie prowadzonej przez kilka osób w dużych miastach. Uznałem, ze może warto. Tym ludziom się udało, wiec może i mojej żonie się powiedzie – mówi Marek Wodecki.
 
W projekt zaangażowały się koleżanki Dominiki. Anna Wieczorek mająca za sobą doświadczenie w firmie reklamowej wykonała projekt graficzny bilbordu. Zdjęcie wykonała Karolina Molenda. To członek Stowarzyszenia Fotograficznego Fotobalans i słuchacz Technikum Fotografii w Rybniku. – Nie wahałyśmy się ani chwili. Dominika powiedziała nam o pomyśle przy luźniej rozmowie i postanowiłyśmy pomóc. Wierzymy w sukces – mówią obie panie.
 
Dominika Wodecka jest studentką trzeciego roku politologii na Uniwersytecie Śląskim. Studiuje zaocznie. Pracowała w Gazecie Wodzisławskiej wydawanej przez Urząd Miasta w Wodzisławiu. Była także rzecznikiem prasowym Odry Wodzisław. – Nie jestem stworzona do siedzenia w domu. Muszę coś robić, rozwijać zarówno siebie jak i firmę, w której przyjdzie mi pracować. Mam nadzieję, ze pracodawcy mi zaufają i docenią moją pracę w przyszłości – mówi Dominika Wodecka. Bilbordy będą widoczne do końca stycznia. Dominika za oba zapłaciła 1200 zł.
 
(red)
  • Numer: 3 (219)
  • Data wydania: 18.01.11