Sobota, 6 lipca 2024

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Lider ograł wicelidera

11.01.2011 00:00 red
W siódmej kolejce GLPH odbyły się małe derby drużyn sponsorowanych przez SKOK Ziemi Rybnickiej. Zdecydowanym faworytem byli dwukrotni mistrzowie ligi, którzy ograli ŚKSN Rybnik 8:3 kontrolując większą część meczu.
W innych spotkaniach Rybnicki Alco Team rozgromił Cules Team Bełk 12:2 i pokazał, że grając w silnym składzie może powalczyć z każdym przeciwnikiem. Zwycięstwo to pozwoliło awansować na 8. miejsce w tabeli. Cules nadal pozostają bez zwycięstwa. Następnie na parkiecie pojawiły się drużyny ISM z KP Karlik. Do przerwy mecz był bardzo wyrównany. Jednak po zmianie stron na boisku oglądaliśmy gole zdobywane przez ISM i ostatecznie „nauczyciele” pewnie ograli Silesię 11:3. Również ekipa Piwoszy w pierwszej części męczyła się z Metpolem Wilcza, ale po przerwie „Trójkolorowi” złapali swój rytm i rozbili rywala 9:4. Dużych emocji dostarczyło spotkanie lidera z wiceliderem. Tu sytuacja była inna niż w powyższych meczach. SKOK Kopernik łatwo zdobył aż 5 bramek i wydawało się, że skończy się dwucyfrowo. Jednak ambitnie grający Rymer postawił ciężkie warunki i przegrał tylko 5:7.