Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

RSS

Wybory samorządowe 2010 – 2014 – Świerklany

07.12.2010 00:00 red
Antoni Mrowiec (63 lata) 2048 głosów
Uważam, że szanse obu kandydatów były w naszej gminie równe, jednak jak wiadomo o wszystkim decydują mieszkańcy. Myślę, że ze swojej strony zrobiłem co w mojej mocy, aby wygrać wybory w 100 procentach. Wynik jest można powiedziec korzystny dla mnie, choć patrząc na wyniki wyborów w telewizji, w większości wygrali ci kandydaci, którzy obecnie byli u władzy. Mam to szczęście, że teraz udało się wygrać i uważam to za duży sukces. Zdecydowały o tym w zasadzie głosy z Jankowic, których było 132, a miałem w sumie 113 głosów więcej niż kontrkandydat. Teraz trzeba pracować i wrócić do rytmu inwestycyjnego gminy. Środki unijne są po to, aby gminy się rozwijały. Myślę, że przez ostatnie cztery lata to u nas trochę leżało, ale prawdę poznam, kiedy wrócę do urzędu.
 
Stanisław Gembalczyk (62 lata) 1935 głosów
Jak wiadomo wyniki drugiej tury są już znane i ustępuję moją posadę na rzecz Antoniego Mrowca. Mieszkańcy dokonali wyboru. Wyrazy wdzięczności kieruję do osób, które były w te wybory zaangażowane. Serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom, którzy oddali na mnie swój głos, za poparcie i zaufanie, jakim mnie obdarzyli oraz za czteroletnią współpracę.
  • Numer: 49 (213)
  • Data wydania: 07.12.10