imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Druzgocące zwycięstwo na wyjeździe

07.09.2010 00:00 bm
W czwartej kolejce Energetyk Row pokonał na wyjeździe 4:0 Orła Babienica/Psary.

Bez większych problemów rybniczanie rozbroili przeciwnika na jego własnym boisku. Już w piątej minucie Kamil Kostecki strzelił pierwszego gola. Kolejnego, tym razem karnego, w piętnastej minucie zdobył Jarosław Wieczorek. Do końca pierwszej połowy Wieczorek zdobył dla Energetyka jeszcze jednego gola, a w drugiej połowie skompletował hat-tricka, powiększając przewagę swojej drużyny do 4:0. Dzięki zwycięstwu trzecioligowy rybnicki zespół awansował na piąte miejsce w tabeli.

Orzeł Babienica/Psary - Energetyk ROW Rybnik 0:4

Skład ROW: Paś - Krotofil, Reclik, Wrześniak - Kasprzak (71’ Janik), Bober, Wieczorek (77’ Kapinos), Kostecki, Dzięgielowski (65’ Mitura), Andraszak – Cieślak (71’ Szatkowski).

Bramki: 5’ Kamil Kostecki (Energetyk Row), 15’ Jarosław Wieczorek (Energetyk Row), 37’ Jarosław Wieczorek (Energetyk Row), 68’ Jarosław Wieczorek (Energetyk Row).