imieniny: Igora, Apolinarego, Placyda

Rzeszutko zwyciężył w Tarnowie

31.08.2010 00:00 bm
Kolejny zakończony sukcesami weekend dla kolarzy MTB Silesii Rybnik.

Z kolejnymi sukcesami wróciły 22 sierpnia dwie ekipy rybnickich kolarzy górskich. W czwartej edycji Pucharu Tarnowa w wyścigu elity mężczyzn zwyciężył Adrian Rzeszutko. Sukcesami zakończył się też wyjazd Pauliny i Rafała Hebiszów do Złotego Stoku.

W trzydziestostopniowych upałach zmagali się kolarze w wyścigu czwartej edycji Pucharu Tarnowa na Górze św. Marcina. W zawodach wzięło udział siedmioro zawodników MTB Silesii. Zawodnicy musieli zmierzyć się z kilkoma dłuższymi podjazdami, z których jeden znajdował się na nasłonecznionym trawiastym zboczu. Najlepiej z drużyny spisał się Adrian Rzeszutko, który wygrał wyścig w kategorii elity mężczyzn. W ten sam weekend w w wyścigu „Złota Wstęga” w Złotym Stoku z sukcesami wystartowali Rafał i Paulina Hebisz. Rafał wywalczył  2 miejsce w wyścigu XC w sobotę i 2 miejsce w maratonie w niedzielę. Paulina Hebisz zwyciężyła w maratonie w kategorii K2 i zajęła 2 miejsce w kobietach open.