imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

Lider wciąż niepokonany

23.02.2010 00:00 mon
Gminna Liga Piłki Halowej w Czerwionce – Leszczynach.
Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy lidera – Grzelec team w pojedynku w ostatnią w tabeli ekipą Cules Team.

Grzelec team nie znalazł jeszcze pogromcy w bieżących rozgrywkach i trudno było oczekiwać, że może przełknąć gorycz porażki w meczu z ostatnią w tabeli drużyną. Cules team napędził liderowi nieco strachu jedynie w pierwszych minutach spotkania, gdy niespodziewanie objął prowadzenie po bramce R. Hajduka w 4 min spotkania. Później jednak wszystko wróciło do normy, piłkarze Grzelca w pierwszej połowie spotkania zaaplikowali rywalom sześć bramek i właściwie było po meczu. Ostatecznie lider pokonał outsidera 15:4. Stosunkowo długo ważyły się losy zwycięstwa w meczu pomiędzy Artek Znicze SKOK Squad a Rybnicki Team. AZSS prowadził od początku spotkania, jednak przy dwubramkowym prowadzeniu zespół Rybnickiego nie wykorzystał kilku doskonałych sytuacji strzeleckich. Te zemściły się w końcówce spotkania, i AZSS pewnie zwyciężył 7:2.

Bliscy odniesienia drugiego zwycięstwa w sezonie byli gracze Metpolu, jednak doświadczona ekipa ISM w drugiej połowie rozstrzygnęła wynik na własną korzyść.