imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Poznań zdobyty

16.02.2010 00:00 mon
Zwycięstwo koszykarek Utex ROW Rybnik.
Bardzo ważny pojedynek wygrały koszykarki Uteksu ROW. Po zwycięstwie nad poznańskim MUKS-em nasze zawodniczki przybliżyły się do upragnionego celu, czyli miejsca w pierwszej „ósemce” ligi.

Rybniczanki bardzo dobrze rozpoczęły sobotni pojedynek – po kilku minutach gry prowadziły już 8:1. Gospodynie potrafiły jednak doprowadzić do wyrównania, jednak dzięki trafionemu rzutowi za 3 pkt Martyny Koc po pierwszych 10 min Utex prowadził 3 punktami. Druga kwarta należała zdecydowanie do gospodyń, które na przerwę do szatni schodziły z czteropunktowym prowadzaniem. Rybniczanki bardzo dobrze rozegrały trzecią kwartę. Mimo pogoni MUKS-u w ostatnich 10 minutach spotkania to jednak zawodniczki z Rybnika mogły cieszyć się ze zwycięstwa.