Grzelec Power wciąż niepokonany

02.02.2010 00:00 mon
Gminna Liga Piłki Halowej w Czerwionce Leszczynach.
Piłkarze występujący w rozgrywkach GLPH rozpoczęli rundę rewanżową. W 10 kolejce spotkań doszło do spotkania na szczycie tabeli.

Spotkały się bowiem dwie najlepsze jak dotąd ekipy: Grzelec Power oraz SKOK Kopernik. Pierwszy z zespołów jest jak dotąd jedyną niepokonaną ekipą w rozgrywkach, co więcej – nie stracił nawet punktu. SKOK Kopernik natomiast poza porażką z Grzelcem w pierwszej rundzie zanotował komplet zwycięstw. W bezpośrednim starciu obu drużyn początek spotkania lepiej ułożył się dla SKOK-u, który w 3 min objął prowadzenie po bramce G. Jasiczka. Przez 10 kolejnych minut ten wynik się utrzymywał. Jednak pomiędzy 14 a 20 min spotkania Grzelec Team włączył „piąty bieg” i zdobył kolejno 3 bramki, nie tracąc żadnej. Autorem klasycznego hat tricka okazał się J. Janik. Gdy po przerwie czwartego gola dołożył T. Kasprzak wydawało się że jest po meczu, jednak gracze SKOK-u ruszyli do natarcia. Efektem ich bardziej zdecydowanej gry były dwa gole, na które rywale również odpowiedzieli dwoma trafieniami i wygrali pewnie 6:3. Tym samym powiększyli do 6 punktów przewagę nad swoim najgroźniejszym rywalem.