imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

Wrócili z medalami

20.01.2009 00:00
Rybniccy judocy zajęli wysokie czwarte miejsce na Mistrzostwach Śląska.
17 i 18 stycznia w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w Judo. W zawodach udział wzięli młodzicy, juniorzy młodsi oraz juniorzy. Drużynowo w klasyfikacji klubowej chłopców Polonia Rybnik zajęła czwarte miejsce. Indywidualnie wysokie miejsca zajęli młodzicy: Dawid Kuwaczka z Piotrkiem Kuczerą zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych. Również młodziczki zajęły wysokie lokaty: Złoty medal wywalczyła Dominika Antosz w wadze +70.

Młodzicy: Dawid Kuwaczka – I miejsce w wadze do 55 kg, Piotr Kuczera – I miejsce w wadze do 60 kg, Piotr Żyro – II miejsce w wadze do 55 kg, Przemek Jeremicz – II miejsce w wadze do 60 kg, Grzegorz Ciszewski – III miejsce w wadze do 60 kg, Bartek Pająk – V miejsce
Startowali również: Piotr Krzak, Tomasz Bielak, Olaf Migut, Aron Migut, Szymon Bartnicki
Juniorzy młodsi: Szymon Bury – V miejsce w wadze do 60 kg,
Startowali również: Przemysław Frysztacki, Paweł Puk, Patryk Jeremicz, Bartek Kochaniewski
Juniorzy: Rafał Kowalczyk – II miejsce, Przemysław Smołka – III miejsce, Roman Bober – III miejsce.
Młodziczki: Dominika Antosz – I miejsce w wadze + 70 kg, Magdalena Bartnicka – III miejsce w wadze do 52 kg,
Juniorki młodsze: Anna Borowska – III miejsce w wadze do 52 kg
Startowały również: Martyna Wala, Emilia Kłosek, Jagoda Kowalczyk, Roksana Rybka