Nie wiemy co to porażka

11.11.2008 00:00
Amatorska Liga Siatkówki.
8. runda w rozgrywkach amatorskiej ligi siatkówki to kolejne łatwe zwycięstwa liderów grup: drużyny ze Świerklan 3:0 z ekpią z Chałupek w grupie A, Jar–Trans Fox Pszów wygrywa 3:0 z Śląskim Centrum Rybnik grupy B, Lasel–Beer Team Rybnik 3:0 z Olimpią Kamień grupy C, Artus Żory 3:0 z Albionem Team Original–Gramy dla Kuby grupy D, Soraya–Tomex Brenna–TKKF Pawłowice 3:0 z Żernicą II Team w grupie E. W ostatniej grupie doszło także do zaciętego meczu. Na sali w Golejowie spotkali się Lumen Golejów oraz Dach Decker–Budohen Wilcza. W pierwszym secie początkowo Wilcza nieco odskoczyła, lecz drużyna Lumenu podjęła walkę i zdołała ostatecznie wygrać pierwszego seta. Podobnie przebiegł kolejny set, ponownie zwycięstwo zapewniła sobie ekpia z Golejowa samą końcówką. Na 2:1 zdołali zmienić wynik zawodnicy z Wilczej w trzecim secie. Niezwykle zacięty okazał się czarty set, w którym obie drużyny, wywalczyły punkt za punkt do stanu 21:21. Drużyna Lumena jednak wykorzystała kilka błędów gości i ostatecznie ustaliła wynik meczu na 3 do 1.