Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Modele poszukiwani

18.03.2008 00:00
Lubisz pozować do zdjęć i nie boisz się publicznych występów, weź udział w projekcie artystycznym.
– Inspiruje mnie natura swoimi kolorami i fakturami. Mam nadzieję, że moje barwne stroje są jak duże broszki, które dodają kobietom uroku – mówiła Bogusława Jaworska-Zniszczoł, współautorka projektu „Magiczna szafa”. Po raz pierwszy projekt ten został zaprezentowany jesienią ubiegłego roku, podczas „Wieczoru sztuk” w DK Chwałowice. Był on połączeniem pokazu mody z wystawą fotografii i prezentacją kalendarza. O ile te ostatnie przetrwały, o tyle pokaz strojów był wydarzeniem jednorazowym. Ponieważ wzbudził duże zainteresowanie, jego twórcy chcą wrócić do tego pomysłu. Dlatego też Grupa Artystyczna „Konar” ogłasza nabór modelek i modelido projektu „Magiczna Szafa” związanego z realizacją pokazu mody pod nazwą „Opowieści z mojej szafy” autorstwa Bogusławy Jaworskiej-Zniszczoł. Organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane udziałem w projekcie na próbne zdjęcia. Casting odbędzie się w DK Chwałowice 19 marca w godzinach 17.00 – 20.00. Zdjęcia próbne są bezpłatne.
 
(bea)
  • Numer: 12 (71)
  • Data wydania: 18.03.08