Niedziela, 2 czerwca 2024

imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

RSS

Fotonowinki

13.02.2007 00:00
Ta mała królewna to ja, Kamilka. Jestem drugim dzieckiem Patrycji i Marcina Sołtanów z Rybnika. Urodziłam się 1 stycznia o godz. 13.45. Ważyłam 4020 g i mierzyłam 59 cm. Pozdrawiam  siostrzyczkę. Hurra! Już jestem. Mam na imię Jakub i jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Artura Gontarzów z Rybnika–Niedobczyc. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 3 lutego, o godzinie 0.55. Ważyłem wtedy 3360 g i miałem 56 cm. Przesyłam pozdrowienia całej mojej rodzinie. Witajcie! Chcę się wam przedstawić. Mam na imię Jakub i jestem pierwszym dzieckiem Beaty i Adama Sikorów z Lubomi. Przyszedłem na świat 5 lutego, o godz. 18.15. Moje wymiary po urodzeniu to 3660 g i 61 cm. Buziaki dla całej mojej rodziny. Dzień dobry! Ta urocza istotka na zdjęciu to właśnie ja – Kinga. Przyszłam na świat 3 lutego, o godz. 22.35. Miałam wtedy 4130 g i 58 cm długości. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Sylwię i Mirosława Styrnolów z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie starsza siostra Natalia. Witam wszystkich! Mam na imię Paweł. Moja mamusia po raz pierwszy przytuliła mnie 5 lutego, o godz. 14.05. Ważyłem wtedy 3630 g i miałem 55 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom, Barbarze i Marcinowi Pustułkom oraz starszej o siedem lat siostrze Paulinie. Mieszkamy w Leszczynach. Witajcie! Jak wspaniale i bezpiecznie czuję się w ramionach mojej mamusi. Mam na imię Jerzy i jestem pierwszym dzieckiem Marty i Janusza Juraszczyków z Rybnika. Urodziłem się 2 lutego, o godz. 12.45. Ważyłem wtedy 2870 g i miałem 53 cm długości. Pozdrawiam całą moją rodzinę. Dzień dobry! Ten malutki przystojniaczek na zdjęciu to właśnie ja – Jakub. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 4 lutego, o godz. 10.10. Ważyłem wtedy 3180 g i miałem 56 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Jadwidze i Stanisławowi Żarskim z Krzanowic. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Cześć! Jestem Oliwier. Przyszedłem na świat 3 lutego, o godz. 20.20. Ważyłem wtedy 3340 g i miałem 54 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Joannę i Marcina Kaniów ze Szczejkowic. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Hej! To ja – malutka Wioletta. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 3 lutego, o godz. 18.20. Ważyłam wtedy 3630 g i miałam 57 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom – Małgorzacie i Sebastianowi Dolacińskim z Leszczyn. Witam wszystkich! Mam na imię Suzana. Przyszłam na świat 6 lutego, o godz. 9.00. Moje wymiary po urodzeniu to 3100 g i 55 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom Marzenie Maj i Eskandrowi Orlowski z Rybnika. W domu czekają na mnie starsze siostry Natalia i Klaudia.
  • Numer: 7 (14)
  • Data wydania: 13.02.07