Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

30.01.2007 00:00
Dzień dobry! To właśnie ja – malutki Sebastian w objęciach mojej cudownej mamusi, Darii Ostrzołek. Pojawiłem się na tym świecie 21 stycznia, o godzinie 11.55. Ważyłem wtedy 2450 g i miałem 49 cm. Pozdrawiamy mojego kochanego tatusia – Mateusza Kusia z Czerwionki – Leszczyn. Cześć! Jestem Maciek. Moja mamusia przywitała mnie na tym świecie 23 stycznia, o godzinie 8.50. Moje wymiary po urodzeniu to 2870 g i 57 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Edyty i Andrzeja Siejoków z Żor. Dzień dobry! Mam na imię Oliwia. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 23 stycznia, o godzinie 17.05. Ważyłam wtedy 3690 g i miałam 59 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Annę i Adama Hyłów z Rybnika. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Witajcie! Ta malutka kruszynka to właśnie ja – Wiktoria w ramionach mojej kochanej mamusi Teresy Wengrzik. Pojawiłam się na tym świecie 21 stycznia, o godzinie 16.15. Miałam wtedy 3460 g i 56 cm długości. Przesyłamy całuski mojemu wspaniałemu tacie – Adrianowi Wengrzikowi. Mieszkamy w Dębieńsku. Witajcie! Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia, ale bardzo się cieszą z moich narodzin. Przyszedłem na świat 23 stycznia, o godzinie 10.10. Ważyłem wtedy 3540 g i miałem 58 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom Katarzynie i Rafałowi Szypulskim ze Świerklan. Pozdrawiam także starszego o siedem lat brata Kamila. Witajcie! Mam na imię Filip. Jak wspaniale i bezpiecznie czuję się w ramionach mojej mamusi Eweliny. Przyszedłem na świat 21 stycznia, o godzinie 10.30. Po urodzeniu miałem 3480 g i 55 cm. Przesyłamy całuski mojemu kochanemu tacie – Michałowi Bydlińskiemu z Żor. Witam wszystkich! Ten przystojniaczek na zdjęciu to właśnie ja – malutki Oskar. Urodziłem się 23 stycznia, o godzinie 11.00. Moje wymiary po urodzeniu to 3930 g i 58 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Elżbiecie i Rafałowi Kowalskim z Rybnika – Paruszowca. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Dzień dobry! Ten uroczy chłopiec na zdjęciu to właśnie ja – Łukasz. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 24 stycznia, o godzinie 9.15. Po urodzeniu miałem 3660 g i 58 cm. Jestem drugim dzieckiem Beaty i Szymona Mańków z Nowej Wsi. W domu czeka na mnie starsza o cztery latka siostra Ola. Hej! Ta urocza istotka na zdjęciu to ja – Oliwia. Moja mamusia przywitała mnie na tym świecie 21 stycznia, o godzinie 20.50. Ważyłam wtedy 3220 g i miałam 54 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców Małgorzatę Langner – Wieniatowską i Krystiana Wieniatowskiego. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Rybniku, na Nowinach. Witajcie! Mam na imię Milenka. Przyszłam na świat 22 stycznia, o godzinie 2.50. Po urodzeniu ważyłam 3210 g i miałam 58 cm. Przesyłam całuski moim cudownym rodzicom, Marzenie Sobik i Krzysztofowi Mergnerowi z Rybnika – Boguszowic. Cześć! Jestem Mikołaj. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 22 stycznia, o godzinie 8.45. Miałem wtedy 56 cm długości i ważyłem 3100 g. Jestem synem Edyty i Sebastiana Noczenskich z Rybnika–Niedobczyc. W domu czeka na mnie starsza o pięć lat siostra  Wiktoria. Pozdrawiam całą moją rodzinę.
  • Numer: 5 (12)
  • Data wydania: 30.01.07