środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Fotonowinki

05.12.2006 00:00
Hej! To ja – Hania. Jak wspaniale czuję się w objęciach mojej kochanej mamusi. Przyszłam na świat 27 listopada, o godzinie 20.00. Po urodzeniu miałam 3550 g i 59 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Laury i Dawida Cichopów z Rybnika–Zamysłowa. Witajcie! Rodzice nadali mi piękne imiona Wiktoria Paulina. Urodziłam się 27 listopada, o godzinie 3.10. Miałam wtedy 3370 g i 54 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Heni i Dawida Zieleźników z Chwałowic. Przesyłam całuski wszystkim moim bliskim! Cześć! Mam na imię Agatka. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie ręce 27 listopada, o godzinie 20.15. Ważyłam wtedy 4240 g i miałam 60 cm. Pozdrawiam moich rodziców Katarzynę Bednarz i Marcina Krawczyńskiego z Rybnika, a także starszego brata Kacpra. Dzień dobry! Jestem Martyna. Przyszłam na świat w rybnickim szpitalu, 25 listopada, o godzinie 12.55. Ważyłam wtedy 3520 g i miałam 53 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom Ewelinie i Mariuszowi Kolorzom z Jastrzębia Zdroju. Witam wszystkich! Jestem Kinga. Przyszłam na świat 25 listopada, o godzinie 17.45. Po urodzeniu ważyłam 3990 g i mierzyłam 60 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom – Barbarze i Jackowi Mroczkom z Gotartowic. Pozdrawiam także mojego starszego o osiem lat brata Sebastiana. Witajcie! Te dwie urocze kobiety na zdjęciu to ja – malutka Emilka i moja wspaniała mamusia. Przyszłam na świat 28 listopada, o godzinie 16.35. Ważyłam wtedy 2560 g i miałam 53 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Ewy i Adriana Szczyrów z Niedobczyc. Przesyłam całuski całej mojej rodzinie. Cześć! Ten przystojniak na zdjęciu to ja - Adaś Krzywosz z Rybnika. Moja mamusia po raz pierwszy zobaczyła mnie 26 listopada, o godzinie 14.15. Ważyłem wtedy 4240 g i miałem 57 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców Ewę i Mariusza. Przesyłam także słodkie buziaki moim wspaniałym kuzynkom, które na mnie czekają w domu – Karolinie i Monice. Hej! Mam na imię Karol. Urodziłem się 26 listopada, o godzinie 8.10. Ważyłem wtedy 3430 g i miałem 56 cm długości. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom – Agnieszce i Łukaszowi Jaserom z Golejowa. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja – Nicola. Moja mamusia po raz pierwszy zobaczyła mnie 29 listopada, o godzinie 13.50. Ważyłam wtedy 3600 g i mialam 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Klaudyny i Piotra Zubaszewskich z Czerwionki-Leszczyn. Przesyłam im pozdrowienia! Dzień dobry! Jestem Natalia. Urodziłam się 28 listopada, o godzinie 15.25. Po urodzeniu miałam 3590 g i 54 cm. Przesyłam całuski moim wspaniałym rodzicom – Agnieszce i Dawidowi Chrobokom z Rybnika. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Hej! Ten przystojniak na zdjęciu to właśnie ja – Wiktor. Urodziłem się 28 listopada, o godzinie 3.20. Po urodzeniu ważyłem 3110 g i mierzyłem 58 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom – Magdalenie i Arkadiuszowi Szymurom z Kamienia. Jestem ich pierwszym dzieckiem.
  • Numer: 4 (4)
  • Data wydania: 05.12.06