Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Ewa Gawęda i Piotr Kowol powalczą o urząd burmistrza w Pszowie

12.03.2024 00:00 red

PSZÓW W mieście anosi się na bardzo ciekawy pojedynek. O głosy mieszkańców powalczą była senator Ewa Gawęda i wiceburmistrz Piotr Kowol.

Urzędujący burmistrz Czesław Krzystała nie będzie ubiegać się o reelekcję. Ewa Gawęda startuje z komitetu Razem dla Pszowa, zaś Piotr Kowol wystartuje z komitetu Pszów – Nasza Wspólna Sprawa.

– Szanowni Mieszkańcy Pszowa, podjęłam decyzję o wystartowaniu w wyborach na Burmistrza miasta Pszowa. Razem z tymi wspaniałymi ludźmi, którzy są tu ze mną, chcemy wspólnie zbudować Radę Miejską, po to by Pszów mógł się dynamicznie rozwijać, by wszystkim mieszkańcom żyło się w Pszowie lepiej, by kolejne 5 lat sprawiło, że o Pszowie będzie się mówiło głośno i to w samych superlatywach. Przedstawiam Wam, szanowni Mieszkańcy, moją drużynę – mówi Ewa Gawęda w spocie wyborczym prezentującym jej kandydaturę i kandydatów na radnych.

– Pszów to Państwa i mój dom, który jest dla nas wszystkich najważniejszym miejscem na świecie. To nasza mała ojczyzna. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie oraz udział w wyborach samorządowych, byśmy wspólnie wybrali dobrą przyszłość dla naszego miasta. Gwarantuję, że moje samorządowe doświadczenie, codzienne zaangażowanie w sprawy Pszowa oraz skutecznie podejmowane działania pozwolą na dobry rozwój naszego miasta. Z pozdrowieniami – napisał na Facebooku Piotr Kowol, wskazując na ostatnie pięć lat swojej działalności jako wiceburmistrza.

(FK)

  • Numer: 11 (1216)
  • Data wydania: 12.03.24
Czytaj e-gazetę