Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Dawid z Gorzyc walczy o zdrowie. Trwa zbiórka na leczenie

06.02.2024 00:00 red

GORZYCE Dawid już raz wygrał walkę z rakiem. Niestety, kolejny raz stoi przed ogromnym wyzwaniem, a nadzieją na wyzdrowienie jest immunoterapia. Koszt to ponad 370 tysięcy złotych.

Nie ma chwili do stracenia. Dawid z Gorzyc szansę na leczenie znalazł w szpitalu w niemieckiej Kolonii. Trwa zbiórka na podjęcie immunoterapii. Lekarze w Polsce nie mogą już nic zrobić. 31-latek nie poddaje się. To jego drugie starcie z rakiem. Zachorował w 2022 roku, guza wycięto, przeszedł 11 cykli chemioterapii. Cieszył się powrotem do zdrowia. W grudniu 2023 roku okazało się, że choroba wróciła.

Dawid jest ojcem 3-latki, szczęśliwym mężem. - Obiecałem sobie, że nie dam się temu paskudztwu - że zrobię wszystko, by zwyciężyć, bo mam dla kogo żyć - przekazuje zachęcając do wsparcia go w walce o zdrowie. - Jestem zmuszony błagać Was o pomoc! Samemu nie będę w stanie opłacić leczenia! A to moja jedyna szansa... - czytamy w opisie zbiórki w serwisie Siepomaga.pl. Aby wspomóc Dawida można wpłacić pieniądze na zbiórkę w serwisie Siepomaga.pl, a także wysłać SMS na numer 75365 o treści 0427310 (koszt 6,15 zł brutto z VAT).

(god)

  • Numer: 6 (1211)
  • Data wydania: 06.02.24
Czytaj e-gazetę