Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Dobre czasy biegacza z Wodzisławia

02.05.2017 00:00 red.

Wojciech Kaptur z Wodzisławia Śl. zajął czołowe miejsce w swojej kategorii w 24. Biegu Korfantego z Katowic do Siemianowic Śląskich, który odbył się 22 kwietnia.

Wzięło w nim udział około 1300 biegaczy, wśród nich wystartował Wojciech Kaptur, który jak się okazało na mecie, zaskoczył swoją dyspozycją i w kategorii M60 zajął 2. miejsce, wśród mężczyzn był 388., a w klasyfikacji wszystkich uczestników biegu zajął 440. pozycję z czasem 00:51:30.

Dyspozycja wodzisławianina okazała się jeszcze lepsza dzień później. Kaptur wystartował bowiem 23 kwietnia w Cieszyńskim Fortuna Biegu i wygrał kategorię M70, bijąc swój rekord z dnia poprzedniego, wynikiem 00:50:13. W biegu wzięło udział około 1200 zawodników.

• Numer: 18 (859)
  • Data wydania: 02.05.17