środa, 15 maja 2024

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Fotonowinki

17.10.2006 00:00
Witajcie! Mam na imię Szymon. Jestem pierwszym synkiem Marleny i Marka ze Świerklan. Przyszedłem na świat 7 października o godzinie 13.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2600 g i miałem 55 cm długości. Na zdjęciu jestem z moją kochaną mamą! Witajcie! Tych dwóch przystojnych facetów na zdjęciu to ja, Damian i mój tata Darek Marciniak. Mama Justyna ucałowała mnie po raz pierwszy 10 października o godzinie 12.25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2700 g i miałem 51 cm długości. Mieszkamy w Radlinie. Witajcie! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja, synek Justyny i Piotra Nowowiejskich z Jastrzębia. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie zdążyli jeszcze wybrać dla mnie imienia. Urodziłem się 9 października o godzinie 20.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2750 g i miałem 54 cm długości. Witam! Nazywam się Oliwia Krajczy. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 7 października o godzinie 14.50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3210 g, a długość 52 cm. Jestem córeczką Patrycji i Arkadiusza z Gorzyczek. Świat przywitał mnie 3 października o godzinie 8.20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2650 g i miałem 51 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Mariusza Wiencisów z Rydułtów. Przesyłam buziaki mojemu bratu Maćkowi. Witam! Ta malutka dziewczynka to ja – Wiktoria Kurzak, córka Natalii i Łukasza z Wodzisławia. Świat przywitał mnie 4 października o godzinie 12.35. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2950 g i miałam 50 cm długości. Witam! Urodziłem się 8 października o godzinie 0.01. Jestem synkiem Eweliny i Tomasza Grabowskich z Niedobczyc. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2660 g, a długość 56 cm. Witajcie! Nazywam się Martin Jędrysiak. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 11 października o godzinie 2.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2700 g i miałem 51 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Edyty i Dawida z Jejkowic. Mam na imię Bartuś. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 7 października o godzinie 18.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3580 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Zuzanny i Andrzeja Hanców z Czyżowic. Witam! Urodziłem się 7 października o godzinie 10.00. Jestem synkiem Agnieszki i Mariusza Grygierów z Wodzisławia. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2530 g, a długość 50 cm. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja, Kamila Durkowska. Świat przywitał mnie 8 października o godzinie 11.00. Ważyłam wtedy 3180 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Agnieszki i Roberta z Jastrzębia. Pozdrawiam moją siostrę Darię. Witajcie! Nazywam się Mateusz Buszka. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 6 października o godzinie 16.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4200 g i miałem 57 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Joanny i Adama z Czerwionki Leszczyn. Witajcie! Nazywam się Mateusz Zamarlik. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 9 października o godzinie 18.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4400 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Eweliny i Ireneusza z Wodzisławia. Dzień dobry! Nazywam się Natalia Bauerek. Urodziłam się 9 października o godzinie 10.15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 4490 g i miałam 59 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Wiolety i Marcina z Bełsznicy. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja, Karolina Walenko. Świat przywitał mnie 1 października o godzinie 11.35. Ważyłam wtedy 2900 g i miałam 51 cm wzrostu. Jestem córeczką Agaty i Szymona z Syryni. Mam na imię Miłosz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 11 października o godzinie 7.00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3400 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Beaty i Krzysztofa Kujawskich z Radlina. Pozdrawiam moją siostrę Martynę. Witam! Urodziłam się 10 października o godzinie 12.35. Jestem córeczką Ewy i Stefana Nieborowskich z Syryni. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3400 g, a długość 52 cm. Witam! Nazywam się Oliwia Mężyk. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 10 października o godzinie 16.05. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3150 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Anny i Marcina z Radlina. Cześć! Jestem córeczką Joanny i Oktawiana Żybałów z Rybnika. Mam na imię Paulinka. Przyszłam na świat o godzinie 10.40. Zaraz po urodzeniu moja waga wynosiła 2900 g a długość 54 cm. Przesyłam buziaki mojej siostrze Kamilce. Witajcie! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja, synek Izabeli i Przemysława z Wodzisławia. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie zdążyli jeszcze wybrać dla mnie imienia. Urodziłem się 11 października o godzinie 3.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3380 g i miałem 54 cm długości.
  • Numer: 42 (351)
  • Data wydania: 17.10.06