Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Fotonowinki

16.05.2006 00:00
Cześć, to my bliźniaki Moniki i Tomasza Świstków z Wodzisławia. Przyszliśmy na świat 15 kwietnia. Ola urodziła się o 19:05, a ja dwadzieścia pięć minut później. Moja siostra ważyła zaraz po urodzeniu 2870 g i miała 50 cm długości. Ja, czyli Tomek, choć jestem młodszy, byłem od niej cięższy i wyższy bo ważyłem 3380 g i miałem 58 cm długości. Razem z rodzicami mieszkamy w Wodzisławiu. Dzień dobry! Nazywam się Emilia Czuluk. Urodziłam się 3 maja o godzinie 10:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 1980 g i miałam 47 cm długości. Jestem  drugą pociechą Jolanty i Krzysztofa z Rydułtów. Przesyłam buziaki mojej siostrze Natalii. Witam! Nazywam się Iza Piotrowska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 5 maja o godzinie 4:30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3250 g, a długość 50 cm. Jestem pierwszą pociechą Elżbiety i Jana z Uchylska. Witam! Nazywam się Julia Katryniok. Urodziłam się 2 maja o godzinie 9:10. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3500 g, a długość 56 cm. Jestem drugą pociechą Ewy i Mariusza z Gorzyczek. W domu czeka już na mnie mój braciszek Mateusz. Nazywam się Kacper Szaniawski. Urodziłem się 4 maja o godzinie 2:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3300 g i miałem 52 cm długości. Jestem synkiem Jolanty i Tomasza z Rydułtów. Witajcie! Nazywam się Kamil Bugla. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 3 maja o godzinie 10:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3500 g i miałem 56 cm długości. Jestem drugim synikiem Beaty i Jana z Rydułtów. Pozdrawiam mojego brata Roberta. Witajcie! Nazywam się Leszek Gramatyka. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy  28 kwietnia o godzinie 4:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3020 g i miałem 54 cm długości. Jestem  pierwszą pociechą Lidii i Adama z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Magda. Urodziłam się 4 maja o godzinie 14:55. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3400 g, a długość 57 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Emilii i Adriana Jonderków z Czerwionki. Dzień dobry! Ta malutka dziewczynka to ja. Niestety, rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłam się 5 maja o godzinie 12:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3800 g i miałam 56 cm długości. Jestem trzecią pociechą Ilony i Krzysztofa Liszków z Rybnika. Pozdrawiam moich braci Macieja i Franka. Cześć! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja. Nazywam się Kamil Ogorzałek. Świat przywitał mnie 3 maja o godzinie 22:20. Ważyłem wtedy 3200 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem  synkiem Justyny i Pawła z Radlina. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Krzysztof. Urodziłem się 3 maja o godzinie 19:15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2950 g i miałem 54 cm długości. Jestem  trzecią pociechą Gabrieli i Zbigniewa Gawlasów z Pstrążnej. Pozdrawiam moich starszych braci Łukasza i Michała.
  • Numer: 20 (329)
  • Data wydania: 16.05.06