środa, 15 maja 2024

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

Wiosenne rakietki

24.05.2005 00:00
TKKF „Relaks” oraz Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim zorganizowali majowy Turniej Tenisa Stołowego dla niezrzeszonych. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: do 50 lat i powyżej 50 oraz w kategorii open.
W pierwszej grupie zwyciężył Jan Borowski z Jastrzębia Zdroju. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Badowski, zawodnik „Relaksu”, trzecie miejsce zdobył Robert Musur, również z „Relaksu”, a na czwartej pozycji znalazł się Wiesław Bańczyk z Żor. W kategorii powyżej 50 lat pierwsze dwa miejsca przypadły w udziale Stanisławowi Steblowi oraz Wojciechowi Kapturowi – reprezentantom wodzisławskiego „Relaksu”. Trzecie miejsce zdobył Jan Piecowski ze Szczerbic, a czwarte – Antoni Szwab, również z „Relaksu”.

W kategorii open najlepszym okazał się Jan Borowski, a kolejne miejsca zajęli gospodarze rozgrywek: Wojciech Kaptur, Krzysztof Badowski oraz Stanisław Tutak.

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu Śl. Kolejny turniej zaplanowany jest już na 1 czerwca, na godzinę 15. Wezmą w nim udział dzieci, które na sportowo obchodzić będą swoje czerwcowe święto.