Mistrzostwa Okręgu

26.02.2003 00:00
W ubiegły weekend odbyły się dwie imprezy skata sportowego. W zawodach o puchar prezesa firmy „Ania” Józefa Cegiełki udział wzięło aż 77 zawodników, którzy rywalizowali systemem 3 serii po 36 rozdań. Pierwsze miejsce wywalczył Piotr Strzansny, który nagrał 3465 punktów i wyprzedził rywali aż o 244 punktów. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Ewald Paulus 3221 pkt., Krystian Balcar 3127 pkt., Krystian Plutka 3110 pkt., Bolesław Tomaszewski 2897 pkt. oraz Wojciech Bartosik 2891 pkt.
W kolejnych zawodach, tym razem w ramach Mistrzostw Okręgu, zwyciężył Paweł Grobelny, który nagrał 2831 pkt. Drugi w klasyfikacji generalnej był Jarosław Szwala, który nagrał 2731 pkt., a tuż za nim uplasował się Eugeniusz Twardzik z nagranymi 2657 pkt. Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Bronisław Mucha 2624 pkt., Jan Bohm 2598 pkt. oraz Andrzej Młynek 2586 pkt.

Ogółem w ramach tych rozgrywek odbędą się 3 turnieje, z których dwa najlepsze wyniki zaliczane będą do klasyfikacji generalnej.

• Numer: 9 (161)
  • Data wydania: 26.02.03