Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Oświadczenie Michała Fity

27.10.2020 00:00 red.

– Nie będę komentował argumentów, jakie „uzasadniały” decyzję Pana Prezydenta Dariusza Polowego o moim odwołaniu – pisze Michał Fita.

Szanowni Mieszkańcy Raciborza,

Bardzo serdecznie pragnę podziękować za zaufanie jakim obdarzyli mnie Państwo zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze wyborów popierając nowego kandydata w wyborach prezydenckich

Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie Państwo do realizacji pozytywnych zmian w naszym mieście.

Nie będę komentował argumentów, jakie „uzasadniały” decyzję Pana Prezydenta Dariusza Polowego o moim odwołaniu.

W działaniach jakie podejmowałem zawsze kierowałem się dobrem mieszkańców i miasta oraz literą prawa. Miałem swój pomysł na rozwój Raciborza, który zyskał uznanie w Państwa oczach, na spowodowanie aby nam, raciborzanom, żyło się tu lepiej, bardziej komfortowo, a przede wszystkim bezpieczniej. Niestety nie mogłem zrealizować w pełni swojej wizji, z racji pełnionej przeze mnie funkcji v-ce prezydenta, ponieważ to wyłącznie prezydent akceptuje wszelkie kierunki działań i zmian. Uważam, że swój czas w służbie mieszkańcom wykorzystałem skutecznie i nadal będę wspierał każde pozytywne działania dla miasta.

Dziękuję serdecznie wszystkim współpracownikom, którzy rzetelnie wypełniali swoje obowiązki, tym bardziej w trudnych pandemicznych czasach.

Niezależnie od tego jakie zajmuję służbowe stanowisko, nie zamierzam poprzestawiać w działaniach na rzecz dobra miasta i w służbie mieszkańcom.

Życząc zdrowia pozostaję z wyrazami szacunku

Michał Fita

  • Numer: 43 (1486)
  • Data wydania: 27.10.20
Czytaj e-gazetę