Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Medale z zapaśniczej maty

05.12.2017 00:00 red.

Młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka w Rudzie Śląskiej.

W najmłodszej grupie – dzieci – złote medale wywalczyli Mikołaj Jędrzejowski (29 kg), Ron Phirun (32 kg) i Ignacy Kosmala (35 kg). Drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli Borys Stebel (32 kg) i Kacper Rostek (42 kg), a trzecie Piotr Tomaszewski (29 kg). W starszej grupie wiekowej – kadetach – najlepsi w swoich wagach okazali się Miłosz Kuźnia (58 kg), Krzysztof Steffan (69 kg), Krzysztof Prasek (76 kg) i Dawid Mkrtchyan (76 kg). Srebrne medale przywieźli Kamil Kapciak (42 kg), Maciej Krupa (58 kg), Jacek Kazimierczak (63 kg), Nils Heiduczek (69 kg), Kamil Kremer (76 kg) oraz Kamil Zakrzewski (100 kg). Trzecią lokatą zadowolili się Igor Skiba (58 kg) i Jakub Otulak (63 kg). Klasyfikację drużynową (11 klubów) wygrała raciborska Unia.