Deńca drugi w półmaratonie

23.11.2010 00:00 red
14 listopada w Wodzisławiu Śląskim odbył się IV Międzynarodowy Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta.
W słonecznej pogodzie na starcie trasy  wynoszącej 21 km w 10 pętlach ulicami miasta stanęło 250 zawodników z kraju i zagranicy. Robert Antczak z UKS Pietrowice Wielkie wygrał kategorię M-20 z wynikiem 1 godz. 16 min. 57 sek. Jan Deńca z LKS Zryw Rudnik był drugi w  kategorii M-50 z wynikiem 1 godz. 21 min. 17 sek. W biegu startowali: Szymon Jęczmionka, Tomasz Jabłonka, Jarosław Fijałkowski, Mariusz Rębisz, Ryszard Skiba z Raciborza, Franciszek Wyszkoń z Łańc i Tomasz Bahorski z Owsiszcz. W ramach tych zawodów odbył się minipółmaraton na dystansie 4,2 km, który ukończyli Gabriela Sobczyk z Raciborza i Kazimierz Grycman z Ciechowic.