Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

RSS

Świąteczna Sonda

20.12.2005 00:00
Karolina Szyroki
Dzieciątko to jest taki aniołek, który przylatuje z nieba i wrzuca prezenty do komina. Ma takiego kolegę, który mu pomaga zapakować te wszystkie prezenty w kolorowe papiery. Jak Dzieciątko przylatuje na święta to rodzice od niego odbierają prezenty i kładą pod choinką.
 
Piotr Makówka
Mam w domu wielkie okno dla Dzieciątka. Nawet mama i tata się w nim mieszczą. Ja nie pisałem nigdy listów, a ono i tak wiedziało, co chcę dostać. Pewnie dzwoniło do taty. W zeszłym roku tata zobaczył Dzieciątko u sąsiada. Zaraz zeszliśmy na dół i prezenty były pod choinką. Tata ma z nim chyba jakieś plany.
 
Dorian Jankowski
Prezenty pod choinkę przynosi Dzieciątko. Ja je już kiedyś widziałem. W zasadzie to samą nóżkę i białą kurteczkę. Ta kurteczka była z chmury, bo pewnie w niebie nie mają takich normalnych materiałów. Mam takie drzwiczki w ścianie i ono tamtędy wchodzi do mieszkania.
 
Agata Migacz
Najpierw to musimy napisać list do Dzieciątka, żeby wiedziało, co chcemy dostać. To jest na pewno taki mały chłopczyk, który nosi sukienkę jak aniołki. Mieszka w niebie i tam jest taki zamek, w którym jest fabryka zabawek. Tam pracują też dziewczynki. Dzieciątko przychodzi nocą.
  • Numer: 51/52 (714/715)
  • Data wydania: 20.12.05