Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Fotonowinki

06.12.2005 00:00
Cześć, nazywam się Martyna Sztreker. Po raz pierwszy oczka otworzyłam 24 listopada, o godz. 12.35. Ważyłam 2690 g, mierzyłam 54 cm. Jestem córeczką Bożeny i Juliana. Całuski dla mamy i taty, braci - 14-letniego Mateusza, 10-letniego Michała i 2,5-letniej siostrzyczki Julii! Mam na imię Dominik. Jestem synkiem Krystyny i Gerarda Parisów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 25 listopada o godz. 12.15. Ważyłem 2900 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Brzeźnicy. Pozdrawiam wszystkich bliskich! Cześć! Mam na imię Aleksander. Przyszedłem na świat 28 listopada o godz. 10.42. Ważyłem 3510 g i miałem 53 cm. Moi rodzice Anna i Paweł Boguszowie są bardzo szczęśliwi, że już jestem z nimi! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! Jestem pierwszą upragnioną pociechą Beaty i Hanana Żmudzkich. Urodziłem się 28 listopada o godz. 11.05. Ważyłem 3090 g przy długości 51 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. Mieszkamy w Raciborzu. Cześć! Jestem córeczką Agnieszki i Adama Tochwinów, ich drugim dzieckiem. Mieszkam w Raciborzu. Postanowiłam zrobić niespodziankę mamusi i tatusiowi i zjawić się na świecie 18 listopada o godz. 14.45. Radość była niewyobrażalna! Miałam wtedy: 53 cm i 3420 g. Buziaczki dla wszystkich moich bliskich, a szczególnie mamy, taty i 5,5-letniego braciszka Mariusza! Jestem synkiem Katarzyny i Sławomira Piszczków, ich drugim dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 28 listopada. Kiedy przyszedłem na świat była dokładnie godz. 16.00. Ważyłem 4150 g i miałem 55 cm długości. Mój brat Dominik ma 4,5 roku. Mieszkamy w Raciborzu. Mam na imię Natalia. Jestem córeczką Brygidy i Bernarda Dembończyków, ich pierwszym dzieckiem. Mamusia i tatuś nie mogli się już doczekać, kiedy wezmą mnie na ręce, no i stało się to 17 listopada o godz. 21.50. Ważyłam 3700 g i miałam 54 cm. Mieszkamy w Kędzierzynie Koźlu. Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Kinga Woźnica. Urodziłam się 29 listopada o godzinie 3.35. Ważyłam wtedy 3850 g i miałam 57 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem. Anety i Marcina z Rydułtów. Przesyłam gorące buziaki dziadkom.
  • Numer: 49 (685)
  • Data wydania: 06.12.05