Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Noworodki

30.11.2004 00:00
                    
Witajcie wszyscy! Nazywam się Zosia Bugla. Jestem córeczką Katarzyny i Rafała, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 13 listopada o godz. 19.05. Ważyłam 3800 g i miałam 53 cm. Przy moich narodzinach asystowała babcia Krysia. Mieszkamy w Raciborzu. Na zdjęciu jestem z moją najdroższą mamusią.

To ja, Julia, córeczka Anety i Aleksandra Marcinków. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 9 listopada o godz. 15.10. Ważyłam 3450 g przy długości 56 cm. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.

Mam na imię Kacper. Jestem synkiem Justyny i Marcina Małaszczuków, ich pierwszym dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 10 listopada. Kiedy przyszedłem na świat była godz. 21.50. Ważyłem 3120 g i miałem 54 cm długości. Mieszkam w Raciborzu.

Mam na imię Filip. 16 listopada był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Elżbiety i Adama Osieckich. Wtedy bowiem, o godz. 5.00, przyszedłem na świat! Jestem ich drugim dzieckiem, po 7-letniej Wiktorii. Panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 3330 g i mam 54 cm. Mieszkam w Kobyli.

Witam wszystkich! Nazywam się Kacper Mirosław Kacprzak. Jestem synkiem Barbary i Roberta. Przyszedłem na świat 15 listopada o godz. 12.55. Ważyłem 4100 g i miałem 57 cm. Mieszkam z rodzicami i dwiema siostrzyczkami w Rudach.

Witajcie! Nazywam się Wiktoria Głos. Jestem pierwszą pociechą moich ukochanych rodziców! Przyszłam na świat 9 listopada o godz. 12.35. Ważyłam 3320 g przy długości 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu.

To ja, Alena, córeczka Małgorzaty i Piotra Surmów, ich pierwsze dziecko. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 11 listopada o godz. 16.35. Ważyłam 3750 g przy długości 57 cm. Mieszkam w Baborowie.

Cześć! Nazywam się Dominika Ściepura. Przyszłam na świat 8 listopada o godz. 15.40. Ważyłam 2920 g i miałam 54 cm. Moimi rodzicami są Małgorzata i Mirosław. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Raciborzu.

Cześć! Mam na imię Emilia. Przyszłam na świat 2 listopada o godz. 11.20. Ważyłam 2950 g i miałam 55 cm. Mieszkam z rodzicami Wiolettą i Rajmundem Tomalami w Wodzisławiu Śl. - Zawadzie. Jestem ich drugim dzieckiem, po 8-letniej Sabinie.

  • Numer: 49 (659)
  • Data wydania: 30.11.04