Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Pewien niedosyt

14.09.2004 00:00
W wyjazdowym meczu z Energetykiem ROW Rybnik piłkarze RTP Unii Racibórz zremisowali 1:1 (0:1).
Wyrównującą bramkę strzelił Mariusz Frydryk w 68 minucie. - W drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze, mieliśmy dużo sytuacji, więc czuję pewien niedosyt, że padła tylko jedna bramka - powiedział nam Remigiusz Trawiński, prezes RTP. - Dotąd graliśmy tylko z czołówką i idzie nam całkiem dobrze. Ważnym sprawdzianem będzie mecz z Koszarawą Żywiec - dodaje Trawiński. Juniorzy Unii zremisowali na wyjeździe z Victorią Jaworzno 2:2 (bramki: Pniewski i Nieckarz) a kobiecy zespół RTP wygrał z Ziemią Lubińską 7:2 (bramki: Cichecka, Konsek, Kaczmarska po dwie i Gudynowska) i jest drugi w tabeli. Następny mecz gra u siebie z Opolem w niedzielę.