Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Noworodki

24.08.2004 00:00
                        
To ja, Dominik, synek Marii i Grzegorza Janików. Ujrzałem świat po raz pierwszy 12 sierpnia. Zegar wskazywał godz. 11.04. To była szczęśliwa chwila dla moich najbliższych, szczególnie mamy i taty oraz siostrzyczki Angeliki, która ma cztery lata. Ważyłem wówczas 2470 g i miałem 49 cm długości. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej.

Witajcie! To ja, Agnieszka, córeczka Karoliny Gellen, jej pierwsze dziecko. Przyszłam na świat 12 sierpnia o godz. 22.55. To była radosna, wzruszająca chwila dla mojej mamusi! Ważyłam 3820 g przy długości 58 cm. Mieszkam w Wodzisławiu Śl.

To ja - Paulina! Przyszłam na świat 16 sierpnia o godz. 13.00. Ważyłam 3230 g i miałam 54 cm długości. Teraz leżę w moim łóżeczku i przyglądam się mamie Marzenie i tacie Damianowi Ditmerom. Jestem ich drugim dzieckiem, po 3,5-letnim Patryku. Mieszkamy w Raciborzu. Buziaczki dla wszystkich!

Cześć! To ja, Weronika, córeczka Beaty i Romana Bedrunków, ich drugie dziecko. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 15 sierpnia o godz. 21.40. Ważyłam wówczas 3450 g przy długości 57 cm. Mam siostrzyczkę Karoliną, która skończyła roczek. Mieszkam w Bolesławiu.

Nazywam się Małgosia Szmid. Jestem pierwszym, upragnionym dzieckiem Justyny i Piotra. Urodziłam się 15 sierpnia o godz. 6.40. Ważyłam 3320 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Krzanowicach.

Hej, to ja, Kacper. 16 sierpnia to szczęśliwa data dla mnie i moich rodziców Anny i Bartłomieja Śliwińskich. Wtedy bowiem przyszedłem na świat! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Była godzina 10.45. Miłe panie pielęgniarki ostrożnie położyły mnie na wadze i zmierzyły, po czym zapisały wynik w ogromnej księdze: 3800 g i 55 cm. Mieszkam w Raciborzu.

Mam na imię Natalia. Jestem córeczką Edyty i Grzegorza Kędzierskich. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 16 sierpnia o godz. 9.42. Ważyłam wtedy 3400 g przy długości 50 cm. Mamusia czekała na mnie z wielką radością i niecierpliwością. Z moich narodzin ucieszył się też tatuś. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!

Hej, witajcie wszyscy! Nazywam się David Da Costa. Jestem synkiem Aleksandry i Silvia. Przyszedłem na świat 16 sierpnia o godz. 1.00. Ważyłem 3750 g i miałem 56 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Całuski dla wszystkich!

  • Numer: 35 (645)
  • Data wydania: 24.08.04