Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Noworodki

15.06.2004 00:00
            
To ja, Oliwia Teresa, córeczka Beaty i Jerzego Franciszkiewiczów. Ujrzałam świat po raz pierwszy 5 czerwca o godz. 16.00. Ważyłam wówczas 2820 kg i miałam 52 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Mam siostrę Monikę i dwóch braci - Wojtka i Karola.

Witajcie! Mam na imię Karolina. Jestem córeczką Małgorzaty i Łukasza Skwareckich. Przyszłam na świat 13 maja, trzydzieści minut po północy. Ważyłam 3240 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!

Nazywam się Oliwia Kielska. Przyszłam na świat 8 czerwca o godz. 10.05. Ważyłam 2800 g i miałam 52 cm długości. Teraz leżę w moim łóżeczku i przyglądam się mamie Beacie i tacie Markowi. Jestem ich pierwszą upragnioną pociechą. Mieszkamy w Raciborzu.

Jestem córeczką Aleksandry i Anatola Koroblewskich. Przyszłam na świat 5 czerwca o godz. 17.00. Moja waga to 3280 g, długość - 52 cm. Mieszkam z rodzicami i 7-letnim bratem Adamem w Pietrowicach Wielkich.

Cześć! To ja, Nikolas, synek Agnieszki i Tomasza Rogowskich, ich drugie dziecko. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 7 czerwca o godz. 6.10. Ważyłem wówczas 3400 g przy długości 54 cm. Wszyscy się mną zachwycają, co jest bardzo przyjemne. Mój brat Mateusz ma 3 lata. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej.

Nazywam się Adam Schmidt. 6 czerwca to szczęśliwa data dla mnie i moich rodziców Grażyny i Mariana. Wtedy bowiem przyszedłem na świat! Jestem ich drugim dzieckiem, po 4-letniej Oli. Była godzina 13.35. Ważyłem 3950 g i miałem 59 cm. Mieszkam w Pawłowie.

Mam na imię Marcin. Jestem synkiem Hanny i Tomasza Szejoków, ich pierwszym dzieckiem. Urodziłem się 6 czerwca o godz. 9.50. Moje wymiary po urodzeniu to 3250 g i 57 cm. Mieszkamy w Krzyżanowicach.

Jesteśmy bliźniaczkami. Na świat przyszłyśmy 7 czerwca. Ja, Julia o godz. 12.51, Agnieszka minutę później. Ważyłam 2700 g i miałam 51 cm. Moja siostrzyczka ważyła 2220 g i miała 47 cm. Razem z rodzicami Iwoną i Adamem Krzyżokami oraz 6-letnim bratem Mateuszem mieszkamy w Gorzycach. 

Witajcie! Przyszedłem na świat 8 czerwca o godz. 1.50. Ważyłem 3370 g i miałem 56 cm. Mamusia Karina i tatuś Bogusław Miazga byli uszczęśliwieni! Jestem ich drugą pociechą, po Simonie, która ma 5,5 roku! Mieszkamy w Rudniku.

  • Numer: 25 (635)
  • Data wydania: 15.06.04