Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Noworodki

18.05.2004 00:00
                           
  • Cześć! To ja, synek Marzeny i Patryka Koniecznych, ich drugie dziecko. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 11 maja
    o godz. 15.10. Ważyłem wówczas 3480 g przy długości 56 cm. Wszyscy się mną zachwycają, co jest bardzo przyjemne. Mieszkam w Raciborzu. Moja siostra Nicol ma 2 lata.
  • Mam na imię Magdalena. Przyszłam na świat 11 maja o godz. 6.20. Ważyłam 3170 g i miałam 55 cm długości. Teraz leżę w moim łóżeczku i przyglądam się mamie Danucie  i tacie Damianowi Mronczom. Jestem ich pierwszą upragnioną pociechą. Mieszkamy w Turzu. Buziaczki dla wszystkich!
  • Witajcie, nazywam się Nina Chrosnik. Jestem trzecim dzieckiem Barbary i Eugeniusza. Przyszłam na świat 11 maja, 25 minut po północy. Kiedy mnie zważono  i zmierzono okazało się, że mam 3150 g i 55 cm. W domu czekali już na mnie siostra Sabina, która ma 19 lat i 11-letni brat Dominik. Mieszkamy w Rudach.
  • To ja, Łukasz, synek Elizy i Tomasz Stankiewiczów, ich pierwsze dziecko. Ujrzałem świat po raz pierwszy 8 maja. Zegar wskazywał  godz. 17.26. To była szczęśliwa chwila dla moich najbliższych, szczególnie mamy i taty. Ważyłem wówczas 3400 g i miałem 56 cm długości. Mieszkam w Raciborzu.
  • Witajcie! Mam na imię Patryk. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Jacka Mormulów. Przyszedłem na świat 11 maja, dokładnie o godz. 0.40. To była radosna, wzruszająca chwila dla moich rodziców! Ważyłem 3650 g przy długości 57 cm. Mieszkam w Raciborzu. Z moich narodzin ucieszyli się bardzo również babcia Jolanta, dziadek Jan i wujek Rafał.
  • 7 maja to szczęśliwa data dla mnie i moich rodziców Katarzyny i Marcina Czurajów. Wtedy bowiem przyszedłem na świat! Jestem ich drugim dzieckiem. Była godzina 13.02. Miłe panie pielęgniarki ostrożnie położyły mnie na wadze i zmierzyły, po czym zapisały wynik w ogromnej księdze: 3280 g i 54 cm. Mieszkam w Tworkowie, który zamierzam na razie poznawać ze swojego wózka podczas spacerów. Moja siostrzyczka Marta ma 3,5 roku.
  • Mam na imię Agnieszka. Przyszłam na świat 9 maja o godz. 16.20. Ważyłam 2980 g i miałam 53 cm. Mamusia Urszula i tatuś Piotr Rzotccy byli uszczęśliwieni! Jestem ich drugą pociechą, bardzo oczekiwaną i upragnioną! Moja siostrzyczka ma 6 lat i na imię Nicol. Mieszkamy w Raciborzu-Markowicach.
  • Nazywam się Amelia Fojcik. Jestem córeczką Klaudii i Andrzeja. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 10 maja o godz. 22.55. Ważyłam wtedy 2960 g przy długości 53 cm. Mamusia czekała na mnie z wielką radością i niecierpliwością. Z moich narodzin ucieszył się też tatuś! Jestem pierwszym dzieckiem moich rodziców. Mieszkamy w Owsiszczach. Pozdrawiam wszystkich!
  • Mam na imię Piotr. Zegar wskazywał godzinę 4.45, kiedy 7 maja przyszedłem na świat. Ważyłem 3500 g i miałem 54 cm. Moi rodzice Violetta i Damian Wołekowie, widząc mnie, nie mogli wyjść z zachwytu! Spodobałem się też siostrze Natalce, która ma 2,5 roku. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!
    • Numer: 21 (631)
    • Data wydania: 18.05.04