Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Noworodki

27.01.2004 00:00
        
  • 5 stycznia był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Anny i Krzysztofa Bawołów. Wtedy bowiem przyszło na świat ich pierwsze dziecko, czyli ja, Adaś! Była godz. 22.30. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 3300 g i mam 56 cm długości. Tatuś kiedy po raz pierwszy mnie ujrzał był bardzo wzruszony. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Witam wszystkich! Na imię mam Julia. Jestem córeczką Haliny i Krystiana Jaguszów. Przyszłam na świat 6 stycznia o godz. 12.10. Tego dnia moja mamusia nigdy nie zapomni, bowiem wtedy urodził się jej wielki skarb, pierwsze dziecko, czyli ja! Ważyłam 2960 g przy długości 51 cm. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Budziskach.
  • Nazywam się Filip Ochman. Jestem synkiem Edyty i Daniela, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 8 stycznia, o godz. 14.44. Po urodzeniu ważyłem 2500 g i mierzyłem 54 cm. Razem z rodzicami mieszkam w Raciborzu. Buziaczki dla wszystkich!
  • Nazywam się Natalia Kukiełka. Jestem córeczką Anny i Dariusza, ich drugim dzieckiem. Przyszłam na świat 8 stycznia o godz. 19.10. Po urodzeniu ważyłam 3350 g i mierzyłam 54 cm. Mam braciszka Krzysia, który skończył 6 lat. Mieszkamy w Łanach. Pozdrawiam wszystkich!
  • Na imię mam Mateusz. Przyszedłem na świat 5 stycznia o godz. 10.15. Tym samym sprawiłem wspaniały prezent moim najbliższym! Po narodzeniu ważyłem 3430 g i mierzyłem 55 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu zapisały w olbrzymiej księdze. Moi rodzice to Agnieszka i Adrian Hanke. Jestem ich pierwszym upragnionym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Witajcie wszyscy! Na imię mam Kacper. Jestem synkiem Beaty i Mariusza Mazurkiewiczów, ich drugą, z niecierpliwością oczekiwaną pociechą. Przyszedłem na świat 8 stycznia o godz. 23.15. Ważyłem 3340 g przy długości 52 cm. Tatuś zabrał mnie i mamusię do domu w Raciborzu. Z moich narodzin ucieszyła się również moja 5-letnia siostrzyczka Nadia.
  • Witajcie wszyscy! Jestem córeczką Aliny i Krystiana Jobczyków, ich drugim dzieckiem, po Grzegorzu, która ma 3,5 roku. Przyszłam na świat 8 stycznia, o godz. 19.05. Ważyłam 4120 g
  • przy długości 56 cm. Tatuś jest zachwycony! Zabrał mnie i mamusię do domu w Tworkowie.
  • Mam na imię Kuba. Jestem synkiem Katarzyny i Grzegorza Kołodyńskich. Przyszedłem na świat 5 stycznia o godz. 13.25. Po narodzeniu ważyłem 3090 g i mierzyłem 53 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu odnotowały.  Mieszkam z rodzicami i rodzeństwem: 11-letnim Kamilem, 10-letnią Gosią, 6-letnia Klaudią i 5-letnim Kacprem w Wojnowicach.
    • Numer: 5 (615)
    • Data wydania: 27.01.04