Wicemistrzynie Opolskiej hali

01.01.2004 00:00
Piłkarki RTP Unia zajęły drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Halowym - Mistrzostwach Opolszczyzny w Zdzieszowicach. W imprezie wzięło udział sześć ekip, w tym dwie czeskie.
Podopieczne trenera Remigiusza Trawińskiego w eliminacjach pokonały Rolnika Biedrzychowice 1:0 i 3:0 Krasne Pole, awansując do puli finałowej. Tam wygrały z Tęczą Kozłówki Kietrz 3:2, ale uległy Zametowi Strzybnica 1:3 i zakończyły rywalizację na drugiej pozycji. Turniej ten był jednym z ostatnich etapów przygotowań raciborskiej ekipy seniorek przed styczniowymi Halowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim. Wystąpią tam najlepsze ekipy eliminacji - piłkarki RTP awansowały niedawno z turnieju rozegranego w Raciborzu. Najlepszą zawodniczką imprezy została Joanna Deinert.