Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

RSS

Noworodki

10.12.2003 00:00
  • Jestem córeczką Beaty i Gerarda Przegendzów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 29 listopada o godz. 16.05. Po urodzeniu ważyłam 3600 g i mierzyłam 52 cm. Moje rodzeństwo to bracia: 13-letni Krystian, 8-letni Mateusz i 7-letni Dominik. Mieszkamy w Łęgu. Buziaczki dla wszystkich!
  • Witam wszystkich! Na imię mam Patryk. Przyszedłem na świat 1 grudnia o godz. 16.05. Po narodzeniu ważyłem 3960 g i mierzyłem 56 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu zapisały w olbrzymiej księdze. Moi rodzice to Renata i Rajmund Kaszni. Jestem ich drugim dzieckiem, po Robercie, który ma 3 lata. Mieszkamy w Pietraszynie.
  • Mam na imię Ewelinka. Jestem córeczką Marii i Gerarda Deptów. Przyszłam na świat 29 listopada o godz. 22.26. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3140 g i 56 cm. Mój 4-letni braciszek ma na imię Dawid. Mieszkamy w Turzu.
  • Mam na imię Sebastian. Jestem synkiem Agnieszki i Andrzeja Adasiów. Zegar wskazywał godz. 9.36, kiedy postanowiłem
    30 listopada ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni. Ważyłem w dniu narodzin 3320 g i miałem 55 cm długości. Najbardziej lubię teraz jeść, spać oraz poznawać otaczających mnie ludzi i przedmioty. Mieszkam w Makowie.
  • To ja, Joasia. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 29 listopada o godz. 22.25. Ważyłam wówczas 2750 g przy długości 52 cm. Mój tatuś był przy mnie, kiedy przyszłam na świat. Jestem otoczona wielką miłością i czułością ze strony rodziców Katarzyny i Grzegorza Lipińskich. Jestem ich drugim dzieckiem, po Julii, która ma 2 lata i 4 miesiące. Z moich narodzin ucieszyły się bardzo również babcie
    Krystyna i Irena oraz dziadkowie Hubert i Franek. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!
  • Witajcie! Urodziłem się 1 grudnia o godz. 14.12. Ważyłem 3350 g przy długości 52 cm. Moimi rodzicami są Violetta i Arkadiusz Wiaderowie. Mam 5-letnią siostrę Martynę. Mieszkamy w Turzu.
  • Cześć! Jestem córeczką Zuzanny i Wojciecha Kolosków, ich drugim dzieckiem. Moi rodzice są bardzo szczęśliwi, a to z tej przyczyny, że przyszłam na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłam 29 listopada o godz. 19.05. Po urodzeniu ważyłam 3740 g i mierzyłam 57 cm. W domu czekała na mnie 7-letnia siostrzyczka Justyna. Mieszkamy w Raciborzu-Brzeziu.
  • 1 grudnia był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Agnieszki i Piotra Szabałowskich. Wtedy bowiem przyszło na świat ich piąte dziecko, czyli ja, Kasia! Była godz. 11.47. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 3060 g i mam 52 cm długości. Tatuś kiedy po raz pierwszy mnie ujrzał był bardzo wzruszony. Ucieszyło się także rodzeństwo: 10-letnia Ania, 8-letnia Basia, 6-letni Szymek i 5-letni Krzyś. Mieszkamy w Rudzie.
  • Numer: 50 (609)
  • Data wydania: 10.12.03