Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Lubię śpiewać...

27.02.2002 00:00

Magda Christ, 8 lat
Śpiewaniem interesuję się od czasu, kiedy miałam pięć lat. Lubię także czytać książki i przebierać się w różne sukienki. Chciałabym kiedyś zostać modelką albo piosenkarką. Na przesłuchaniu zaśpiewałam piosenkę Ich Troje. Lubię ten zespół a najbardziej Michała.

Agata Chlebek, 8 lat
Uwielbiam śpiewać, tańczyć, interesuję się modą i muzyką. Chodzę też do szkoły muzycznej na lekcje fortepianu. Lubię występować na scenie i dlatego postanowiłam zgłosić się na casting. Występowałam już w Szkole Podstawowej nr 13. Słucham piosenek Edyty Górniak, Anny Marii Jopek i Ewy Bem.

Dominika Suchecka, 4 lata
Lubię śpiewać. Bawię się też w przedszkole, bo w przedszkolu też śpiewamy. Zaśpiewam piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”. Nauczyli mnie jej tata i babcia. Do wystąpienia tutaj zachęcił mnie mój tatuś i Aneta.

Krystian Bernard, 5 lat
Lubię śpiewać i słuchać Ich Troje. Uwielbiam też grać na komputerze. Mama pomogła mi przygotować piosenki do castingu. Nie boję się występować na scenie. Śpiewałem już na scenie, ale nie pamiętam gdzie.

Małgorzata Gatlik, 7 lat
Wystąpiłam dzisiaj, bo chcę być kiedyś sławna. Chciałabym wystąpić na scenie, bo bardzo lubię śpiewać. Najczęściej słucham i wykonuję piosenki Ich Troje i Arki Noego. Moi rodzice lubią jak śpiewam i gram na gitarze. Chodzę do szkoły muzycznej do klasy gitarowej. Zawsze marzyłam, by uczyć się grać na pianinie, ale ostatecznie z rodzicami wybraliśmy gitarę, bo jest to tańszy instrument i zajmuje mniej miejsca.

Sara Maryszczuk, 4 lata
Chcę kiedyś wystąpić w telewizji, bo bardzo lubię śpiewać. Lubię też się bawić. Zaśpiewam na castingu piosenkę Arki Noego „Taki duży”. Ćwiczyłam dużo w domu. Pomagała mi w tym mama. Nie boję się występować. W przyszłości chciałabym być królową albo sprzedawczynią.

  • Numer: 9 (517)
  • Data wydania: 27.02.02