Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Noworodki

20.02.2002 00:00

Mam na imię Paweł. Zadziwia mnie świat, który oglądam od 28 stycznia, godziny 10.15. Jest tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia! Najbezpieczniej czuję się w ramionach mamusi Aurelii, która całuje mnie i karmi. Dobrze jest też w obecności taty Łukasza Siwka, który czekał niecierpliwie na moje narodziny. Mam 21-miesięczną siostrzyczkę Natalkę. Mieszkamy
w Raciborzu.

Mam na imię Magdalena. Gdy zegar wskazywał godzinę 11.50 złapałam swój pierwszy oddech. Na kalendarzu widniała data 30 stycznia. Moje wymiary wynosiły 4500 g i 63 cm. Jestem córeczką Joanny i Andrzeja Kupczyk, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Dziergowicach w woj. opolskim.

Wreszcie moi rodzice Izabela i Tomasz Kretek doczekali się swego pierwszego dziecka - jestem nim ja, Martyna. Po raz pierwszy ujrzałam mamusię 30 stycznia o godz. 6.10. Ważyłam wtedy 3 kg przy długości 52 cm. Tato Tomasz Kretek zabrał nas do Pietrowic Wielkich, gdzie mieszkamy. Tam czekali już na nas babcie, dziadkowie oraz ciocia Sylwia.

Jestem córeczką Beaty i Jana Wilczków, ich trzecim dzieckiem. Przyszłam na świat 28 stycznia o godzinie 12.15.
Panie pielęgniarki niezwłocznie zmierzyły mnie i zważyły, co dało wynik 49 cm i 2650 g. W domu czeka na mnie rodzeństwo:
4-letni Dawid i 2,5-letnia Marianna. Mieszkamy w Gamowie.

Jestem córeczką Kariny i Andrzeja Ławniczak, ich pierwszym dzieckiem. Mam na imię Paulinka. Przyszłam na świat w piątek
1 lutego, pięć minut przed godziną 6. Zważono mnie i zmierzono - wynik: 3650 g i 57 cm. Mieszkam w Raciboru-Markowicach.

Mam na imię Martyna. Urodziłam się 30 stycznia o godz. 20.00. Waga, na której mnie położono wskazywała 2850 g, zaś mierzyłam 52 cm. Moimi rodzicami są Karina i Robert Trębacz. Mam braciszka Bartka, który skończył cztery latka. Jesteśmy mieszkańcami Raciborza.

Mam na pierwsze imię Izabela, na drugie Magdalena. Jestem córeczką Gabrieli i Waldemara Szramowskich. Mój pierwszy krzyk usłyszano w raciborskim szpitalu 27 stycznia o godz. 15.40. Ważyłam 4500 g i miałam 58 cm długości. Mam wspaniałą siostrzyczkę Kasię Annę, która skończyła 3 latka. Mieszkam z rodziną w Raciborzu.

Urodziłem się w ostatni dzień stycznia, o godzinie 14.30. Rodzice Renata i Marcin Herman, których jestem pierwszym dzieckiem, dali mi na imię Karolina. Kiedy zważono i zmierzono mnie po urodzeniu okazało się, że mam 3300 g i 55 cm. Mieszkamy w Owsiszczach.

Witam wszystkich! Nazywam się Dawid Mosiądz. Przyszedłem na świat 28 stycznia o godz. 17.22. Mama Ilona i tatuś Andrzej są uszczęśliwieni - jestem ich trzecią pociechą, największym skarbem ważącym w dniu narodzin 3400 g i mierzącym 56 cm. Mam dwie siostrzyczki: 2-letnią Paulinkę i 6-letnią Wiktorię. Mieszkamy w Gródczanach w woj. opolskim.

  • Numer: 8 (516)
  • Data wydania: 20.02.02